עיצוב דירות גדולות

עיצוב פנים שימושי ונחוץ ביותר גם בעיצוב דירות גדולות ומרווחות. צוות המעצבים בסטודיו שירלי בר ידע לקחת את המרחב שלכם, קטן כגדול, ולהפוך אותו למרשים, אסתטי ומעוצב בצורה ״חכמה״. בדירות גדולות לרב נוטים הדיירים להתפזר בעיצוב, ולא לנצל את השטח כראוי למרות שהוא במקרה זה, קיים. עיצוב פנים נכון יכול ליצור במרחב שלכם פינות מקסימות ושימושיות. בנוסף, סטודיו שירלי בר אחראי על ארגון עיצוב הפנים של הדירה בהתאם לצרכים שלכם ולטעם שלכם, ומארגן אותו בכלל השלבים; החל מהבחירות, וכלה בקניות ובעבודה בפועל, תוך כדי פיקוח והתאמה לתקציב.

מהו עיצוב דירות גדולות?

בסטודיו המעצבת שירלי בר תקבלו את כל האמצעים לעיצוב בית חלומותיכם, וכאשר מדובר בדירה גדולה אפשרויות העיצוב רק מתרחבות. בדירות גדולות האופציות רבות וכך המעצב יוכל לעצב למענכם את הבית לפי כל הדרישות, השימושים, היעדים, הפנטזיות והשאיפות שלכם. המעצבת שירלי בר הינה בעלת ניסיון רב בתחום עיצוב הפנים ותוכל לתת לכם פתרונות ומענה לכל בעיה, תוך ניצול מקסימאלי של החלל הקיים, התאמת העיצוב לטעמכם האישי ותכנון הפרויקט בהתאם לתנאים שלכם.

יתרונות בעיצוב דירות גדולות

 • מגוון סגנונות עיצוב – כאשר מעצבים דירה גדולה עם חלל רחב, כל אפשרויות העיצוב והסגנונות השונים פרוסים לפנינו, בניהם: עיצוב קלאסי, עיצוב מודרני, עיצוב כפרי, עיצוב יוקרתי ועוד.
 • ניצול מקסימלי – צוות המעצבים בסטודיו שירלי בר הינו בעל נסיון רב בעיצוב חללים מסוגים שנים. בידורת גדולות, נדע לעצב עבורכם את החלל תוך ניצול מקסימלי של האופציות הקיימות בו. אנשים בעלי עין בלתי מיומנת אינם בהכרח מסוגלים לדמיין חללים באופציות הרבות שניתן ליצור מהם, וכאן נכנס המעצב; היכולת לראות ולדמיין עבורכם כיצד החלל יכול להיות מנוצל בצורה אפקטיבית ומרשימה.
 • מראה יוקרתי –  במידה ויש בידכם דירה גדולה תוכלו לעצב אותה בסגנון העיצוב היוקרתי. בסגנון עיצוב זה נעשה שימוש רב באור ותאורה, עיצוב נקי וחללים עכשוויים, כל אלה נותנים מראה יוקרתי ומרשים.
 • חלל נעים ונוח – בדירות גדולות יש חלל גדול והרבה מרחב. העזרות במעצבת תאפשר לכם להתאים את החלל לתנאים ולדרישות שלכם, עד ליצירת חלל נעים ונוח לכל דיירי הבית.
 • ליווי אישי – צוות המעצבים שלנו מלווה את לקוחותינו בכל השלבים, החל משלבי ההיכרות וכלה בכל הבחירות העיצוביות ויישומן אנחנו מאמינים שהמעצב חייב להכיר את הלקוח, להבין את הטעם והסגנון שלו ולפעול בהתאם, בסופו של דבר- החלל הוא שלכם ויהיה בשימושכם.

שאלות נפוצות

 • האם דירה גדולה עלול להיות בעלת מראה קר ומנוכר?
  החשש הגדול ביותר בקרב אנשים הקונים דירה גדולה הוא שהיא תהיה בעלת מראה קר, מנוכר וריקני. לשם כך כדאי להיעזר במעצבת פנים מקצועית שתנחה אתכם למציאת הפתרונות המתאימים. אחד הפתרונות הנפוצים לבעיה זו הוא שילוב של חפצים ייחודים המושכים את העין ויוצרים חלל מעניין יותר, חם ונעים.
 • למה חשוב להיעזר במעצבת בפנים מקצועית בעיצוב הדירה?
  מעצבת מקצועית, כמו שירלי בר, תדע לעשות חלוקה חכמה ונכונה בחלל הדירה שלכם, כך שיהיה נעים לשהות בה והיא תתאים לצרכים שלכם.
 • איך ניתן לחסוך בעלויות בעיצוב דירה גדולה?
  לרוב כשמחליטים לעצב דירה גדולה, העלויות הם בהתאם, גבוהות יותר. לכן, כדאי להיעזר במעצבת פנים מקצועית שתכתוב את כל הדרישות שלכם מהדירה, תתרגם אותן למחירים ותעזור לכם לשמור עליהן בלי לחרוג מתקציבכם הכספי.

 איך לעצב דירות גדולות?

כמו בעיצוב דירות קטנות, גם דירות גדולות מחייבות תכנון כולל של הדירה, החל מחלוקה חכמה לחללים, ריהוט שימלא את המרחב בכל חלל וחפצים שיחיו את הדירה ויעררו בה עניין. המעצבת תעזור לכם בעיצוב אישי שיתאים לכם ולמשפחתכם ותסייע בבחירת חפצי נוי שישדרגו את דירתכם ויצרו בה מראה נעים וחמים.