עיצוב דירות קטנות

סטודיו שירלי בר מתמחה בעיצוב דירות קטנות, בכך שיודע לתעל מרחבים קטנים ולהפוך כל חלק בהם לשימושיים. הגדולה בעיצוב חללים קטנים הינה היכולת לקחת את האלמנטים ההכרחיים בחלל, הן מבחינת העיצוב הקונסטרוקטטיבי שלו והן מבחינת עיצוב הרהיטים, ולעשות בהם את השימוש היעילף הקומפקטי והאפקטיבי ביותר. צוות המעצבים בסטודיו שירלי בר ידע לקחת את החלל שלכם ולהפוך אותו לשמיש ומעוצב בצורה המרווחת ביותר, השימושית ביותר והאסתטית ביותר, תוך תכנון עיצובי המדבר בטעם שלכם ועונה לציפיות שלכם.

מהו עיצוב דירות קטנות?

עיצוב פנים דירות מתחלק לשניים: עיצוב דירות גדולות ועיצוב דירות קטנות. עיצוב דירות קטנות דורש מציאת פתרונות חכמים ויצירתיים, שיביאו למקסום החלל הקיים. עיצוב זה הינו אתגר אדריכלי ועיצובי הדורש חלוקה חכמה ויעילה של חללי הדירה ויצירת דירה שתשרה אווירה נעימה ומרווחת, למרות היותה קטנה. בסטודיו שירלי בר ידעו להדריך אתכם לאורך כל תהליך עיצוב הדירה, תוך התייחסות לפרטים הקטנים ובחירות עיצוביות חכמות ומחושבות היטב, בכדי להפיק מדירתכם את המיטב. כיום קיימים כל הפתרונות והטריקים ליצירת סביבה נוחה ונעימה, גם בדירה קטנה, על ידי יצירת אשליה של עומק, נפח וגובה.

 יתרונות לעיצוב דירות

 • התאמה לתקציב הכספי – צוות המעצבים של סטודיו שירלי בר יתחיל מראש את מלאכת העיצוב תוך התחשבות מוחלטת בתקציב שלכם. הצוות ידע לחלק את התקציב הכספי שלכם לכלל האלמנטים וההוצאות הכרוכות בעיצוב החלל, ויעשה את המיטב מהכסף, בצורה החסכונית ביותר והמשתלמת ביותר, על מנת להביא לתוצאה היפה והמרשימה ביותר.
 • מתן פתרונות יצירתיים – המעצבת הינה בעלת ניסיון רב בתחום עיצוב הפנים ותוכל לתת לכם טיפים ופתרונות חכמים ויצירתיים כדי ליצור מדירתכם הקטנה חלל המתוכנן היטב, שיהיה נחמד להסתכל עליו ולשהות בו.
 • ניצול מקסימלי – צוות המעצבים של סטודיו שירלי בר מיומן בתכנון עיצוב שיקיף את כלל החלל על הצד הטוב ביותר. המעצבים שלנו יודעים לנצל כל פיסת שטח ולהפוך אותה לפנינה שימושית ואסתטית כאחד.
 • חלל נעים ונוח – צוות המעצבים של סטודיו שירלי בר ידע להפוך את החלל למרחב מעוצב, נעים ונוח בהתאם לדרישות שלכם, לציפיות שלכם, ולצרכים שלכם. התהליך יתחיל מפרישת הללו בפני המעצבים, וימשיך תוך עדכונים שוטפים והתייעצויות בין המעצבים השונים לבינכם.
 • ליווי אישי – אנחנו מאמינים במתן יחס אישי ספיצפי ללקוחות שלנו. עיצוב חללי פנים הינו הדבר הקריטי ביותר בחיים של אדם, בבית עסק ו/או בבית כאחד. אנו מאמינים כי העיצוב צריך להגיע בהתאם לרצון ואופי הלקוח, ועל כן אנו שמים תשומת לב מרבית להיכרות עם הלקוחות שלנו וליחס אישי אשר יוביל לתוצאה סופית העולה בקנה אחד עם הרצונות שלכם.

 שאלות נפוצות

 • האם עיצוב דירה קטנה מגדיל אותה?
  עיצוב דירה אינו משמעו להגדיל את הדירה באופן פיזי, אלא לבצע תכנון חכם של החלל על ידי אלמנטים עיצוביים וליצור אשליה של נפח, עומק וגובה.
 • איך אפשר לקיים מחיצות בדירה ולשמור על הרגשה של מרחב?
  בכדי לשמור על המרחב בדירה כדאי להשתמש בקירות נעים המחוברים במסילה, המאפשרת לפתוח אותה ליצירת חלל אחד ולסגור אותם ליצירת בידוד בין חללים שונים. בנוסף, ניתן לעשות שימוש בדלתות זכוכית או קירות זכוכית אשר יתנו תחושה של מרחב והמשכיות, אך עדיין ישמשו כמחיצה בין חדרים שונים בדירה.
 • כיצד ניתן לאחסן חפצים באופן שמונע עומס?
  על מנת למנוע תחושה של עומס וצפיפות ניתן לאחסן חפצים לגבוה. דוגמא לכך היא שימוש בספרייה המתפרשת לאורך כל הקיר שעלייה ניתן להניח גם ספרים וגם חפצי נוי. דבר זה יאפשר לנו גם לשמור על יופי הדירה וגם על המרחב בה.

עיצוב דירה קטנה

לכולנו יש את החלום על בית גדול עם גינה ובריכה מפוארת בחצר, אך העובדה שלא כל אחד יכול להגשים את החלום הזה אינה מונעת את האפשרות של בית יפיפייה ונעים גם בממדים קטנים. באמצעות עיצוב נכון וחכם ניתן ליצור גם מחלל קטן מראה גדול יותר ומרחב שכיף לחיות בו. אמנם אין פתרונות פלא שהופכים כל דירה קטנה לגדולה אך יש כללים עיקריים לסגנון עיצוב זה שיאפשרו מקום מגורים העונה על כל הציפיות, השימושים והדרישות.  בכדי לעצב דירות קטנות באופן שיפיק מכל דירה את מקסימום המרחב שניתן להשיג בה ולהביא לתחושת נועם ונוחות בה יש לתכנן באופן מדויק את תהליך העיצוב עד לפרטים הקטנים ביותר. פתרון נפוץ ליצירת אשליית מרחב הוא שילוב של חפצים ואלמנטים מעניינים המושכים את תשומת הלב כך ששוכחים את החסרונות שבדירה הקטנה.