עיצוב חדרי שינה

חדרי השינה הינם המקום הפרטי ביותר של בני האדם. ישנה חשיבות רבה לעיצוב נכון של חלל זה, ויצירתו בהתאם לאופי האדם בצורה שבה ישרת אותו באופן הנעים ביותר, המרגיע ביותר והאסתטי ביותר. חדר השינה הוא המקום בו אנו מתחילים את היום ובו אנו מסיימים את היום; חשבו כמה כיף להתעורר וללכת לישון בחדר שמשרה עבורכם סביבה נעימה ומרגיעה. חדרי השינה מתחלקים לשני סוגים: חדרי שינה למבוגרים וחדרי שינה לילדים, גם בגיל הרך וגם בני נוער. לכל סוג יש צרכים ושימושים שונים בחלל, שחשוב מאוד להתחשב בהם.

קצת על עיצוב חדרי שינה

חדר השינה הוא חוף המבטחים בבית, אליו אתם מגיעים בסוף היום ובו אתם נמצאים במצב האינטימי ביותר שלכם, לבד או עם בני/בנות זוגכם. עיצוב חדר השינה לרב נעשה באופן רומנטי אך חשוב מכל- מרגיע, נעים ונוח. צוות המעצבים בסטודיו שירלי בר מחזיק בדיעה כי עיצוב חדר השינה, יותר מכל, חייב להיות בהתאם לטעמו האישי של הלקוח ובסגנון העיצוב המועדף עליו. נדע לקחת את החלומות שלכם והתמונה שמצטיירת לכם בראש אודות חדר השינה המושלם, ולתרגם אותה לפעולות, הוראות וצעדים שיביאו להגשמתה.

חדרי השינה מתחלקים לשניים: חדרי שינה למבוגרים וחדרי שינה לילדים, גם בגיל הרך וגם בני נוער. לחדרי שינה של מבוגרים יש את הצרכים והשימושים המיועדים להם ולחדרי שינה של ילדים יש את הצרכים והשימושים המיועדים להם, לכן לכל סוג יש את שיטת העיצוב שלו. המעצבת יודעת להתאים את חדר השינה לאדם שלו הוא מיועד ותעשה את העבודה המקצועית ביותר בכדי לעמוד בציפיות שלו מהחדר.

 

יתרונות לעיצוב חדר שינה

 

 • שינה איכותית: עיצוב נכון של חדר השינה שלכם יאפשר לכם לישון שינה איכותית ונעימה. בנוסף, נוכל לסייע לכם בבחירת המזרן המתאים והרהיטים המתאימים שייצרו עבורכם חווית שינה נעימה. שינה טובה היא הבסיס לחיים- אסור לשכוח זאת
 • שלווה ורוגע: אנו מאמינים כי עיצוב של חדר השינה, לא משנה באיזה סגנון, צריך להיות רך ומלטף, נעים ונוח. נוכל ליצור עבורכם חלל המשרה אווירה נעימה, שלווה ונינוחה.
 • התאמה אישית: סטודיו שירלי בר מאמין בהתאמת העיצוב לצרכים ולרצונות של הלקוח ושל החלל העומד ברשותו. אנחנו ניקח את החלל שלכם, את המידות ומה שכבר קיים או לא קיים- וניצור מהנ״ל את חדר השינה המושלם והנוח ביותר עבורכם, בצורה שתענה על ציפיותכם.
 • תכנון החלל: עיצוב פנים משמעותו תכנון נכון וחכם של חלל והאלמנטים המצויים בו. בחדרי שינה המשמשים אותנו כל יום והינם מרכיב חשוב ביותר בחיים שלנו, חשוב לזכור זאת. המעצבים שלנו ידעו לתכנן את חדרי השינה שלכם בצורה המרווחת ביותר והנעימה ביותר, בהתאם לנתונים הקיימים.
 • פינוק ורומנטיקה: נוכל ליצור עבורכם סביבה רומנטית ומפנקת, לסיים בה את היום. בחדר שינה מעוצב ונעים כיף לסיים ימי עבודה עמוסים, וקל להתנתק באמת מהשגרה השוחקת ומהלחץ. חשוב לעצב חדר שינה רומנטי ומפנק כך שיהיה חוף מבטחים ופינה שתמיד נעים להיות בה ורוצים להיות בה.

 

שאלות נפוצות

 

 • מהם המרכיבים החשובים ביותר לחדר שינה מוצלח?
  ישנם שלושה מרכיבים שחשוב מאוד ליישם בעיצוב חדר שינה: עיצוב התואם את תעמו וסגנונו של בעל החדר, נוחות ומרחב שנעים לנוע בו ושינה איכותית. כאשר נעזרים במעצב פנים ניתן ליישם את שלושת המרכיבים הללו וכך ליצור חדר שינה מושלם.
 • מה חשיבותו של מזרן איכותי?
  בעיצוב חדר שינה לא די בריהוט מרשים, מיקום נכון של חפצים ותאורה בכדי לאפשר שינה טובה. לשם כך, מומלץ לרכוש מזרן איכותי שישלים לכם את המראה היפה והמרשים לנוח ונעים כדי שתוכלו לישון טוב בלילה.
 • איך אפשר ליצור חדר ילדים שיתאים לאורך זמן?
  מכיוון שילדים מתפתחים וגדלים משנה לשנה, לא פשוט לעצב חדר שינה שיתאים להם גם היום וגם בעוד כמה שנים. לכן, מומלץ לעשות שימוש במיטות מתארכות, צבעים ניטרליים וחפצי נוי על-זמניים שיתאימו למגוון גילאים.
 • מהם רהיטים שעברו בדיקת בטיחות?
  בחדר שינה לילדים חשוב לנקוט בכל אמצעי הזהירות בכדי לשמור על בטיחותם. לכן, כאשר קונים ריהוט לחדר שינה של ילדים יש לבדוק שהם עברו בדיקת בטיחות והם אכן מתאימים להיות בסביבה של ילדים.

 

מה חשוב לשים לב בעיצוב חדר שינה?

עיצוב חדרי שינה חייב להיות תואם לטעמו וסגנונו של בעל החדר מכיוון שזהו המרחב האישי והפרטי שלו. חדר שינה הוא המקום שבו האדם מוצא שקט ורוגע ולכן יש לעצבו בצורה הנכונה. יש להקדיש מחשבה רבה לבחירת החפצים המקשטים את החדר, למקומות אחסון (ארונות, שידות, ספריות לימוד וכו'), תאורה שתשרה אווירה חמימה ונעימה ותכנון נכון של החלל בחדר כך שתהיה תחושה מרווחת ונוחה. בחדרי שינה של ילדים כדאי לשמור על קו צעיר ומרענן תוך שילוב של אלמנטים עיצוביים על-זמניים שישאירו את עיצוב החדר רלוונטי לאורך הרבה שנים. בחדרי שינה של הורים כדאי לבחור באווירה יותר רומנטית ובעיצוב המשדר נועם, רוך ושלווה.