עיצוב מודרני

סטודיו שירלי בר מתמחה בעיצוב חללי פנים מסוגים שונים; בתים פרטיים, בתי עסק, דירות יוקרה, וילות במושבים ועוד. צוות הסטודיו של שירלי בר ממוקצע בעיצובי פנים ייחודיים ומעניק שירותי הום-סטיילינג בסגנונות שונים. מעצבי הסטודיו מוכשרים בהכוונת הלקוח לגבש דיעה, טעם וסגנון המתאים לו, ולאחר מכן עיצוב בהתאם.

הלקוח מקבל ליווי צמוד החל משלב החזון ועד לשלב תכניות עבודה מפורטות לבעלי המקצוע המעורבים, בחירת ריהוט עכשווי, צבעים נעימים ומרגשים ותכנון חדשני, המוביל לביצוע תוצאה סופית המושלמת בדיוק ללקוח. המעצבת הינה בעלת נסיון רב בתחום עיצוב הפנים ולכן הינה מקצועית בסגנונות רבים, בניהם העיצוב המודרני. העיצוב המודרני מתאים לכל חלל, החל מחדר השינה, המטבח, משרד העבודה ועוד.

עיצוב בתים מודרניים

סגנון העיצוב המודרני הינו חדשני הנותן העדפה לקווים ישרים, פונקציות גיאומטריות ושימוש מושכל בחומרים שונים היוצרים חלל המעוצב בצורה מתוכמת ומרשימה. עם השנים, יותר ויותר לקוחות רוצים לעצב את ביתהם בסגנון המודרני בשל ייחודו. למראה רך ובייתי נוטים להשתמש בעיצוב המודרני בחומרים טבעיים, בעיקר על ידי שילוב של עץ, המעניק לחלל חום ואווירה יותר ביתית. סטודיו שירלי בר מתמחה גם בסגנון המודרני ומעניק שירות צמוד שיקל עליכם בכל תהליך עיצוב הבית ליצירת בית מודרני, מתוכם ומרגש, בדיוק כמו בחלומות שלכם.

מהו עיצוב מודרני?

סגנון העיצוב המודרני התפתח מהשראה שנבעה מהאדריכלות המודרנית שהחלה בשנות השלושים של המאה ה-20, בעקבות המהפכה התעשייתית. עיצוב זה מאופיין על ידי בנייה פשוטה המבוססת על צורות גיאומטריות ונקייה מקישוטים.

העיצוב המודרני התפתח בעיקר בבית הספר לעיצוב ואדריכלות "באוהאוס" בגרמניה, שממנו יצאו האדריכלים הגדולים של אותה התקופה. הסגנון המודרני מאופיין בקווים נקיים וישרים, העדפה של פונקציות על פני קישוטים מוגזמים, שילוב עדין ונכון בין חומרים שונים, צורות ונפחים, על מנת ליצור תוצר מוצלח התואם לדרישות הלקוח. בסגנון זה ישנה נטייה לבחירת אלמנטים פשוטים, ללא דוגמאות מיותרות, כך שיהיה שילוב רך של חומרים שונים כמו: בטון, עץ, זכוכית, מתכת ועוד.

כל עוד ישנו חיבור מושכל בין החומרים, הצורות והצבעים, זה יחשב עיצוב מודרני אידיאלי ומוצלח.

מהם היתרונות של עיצוב מודרני?

 • טכנולוגיה מתקדמת – בסגנון העיצוב המודרני נעשה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, החל מריהוט חדשני, גופי תאורה יוצאי דופן וצבעים חדים הנבחרים בקפידה בהתאם לחלל הקיים.
 • מראה יוקרתי – בסגנון העיצוב המודרני יש שימוש רב בקווים ישרים, תאורה מתוחכמת והעמדה גיאומטרית ברורה של רהיטים, מה שנותן מראה יוקרתי ומרשים. לכן, סגנון זה מתאים למי שרוצה להעביר את התחושה הזו בחלל שלו, גם בסביבת עבודה וגם בבתים פרטיים.
 • אסתטי – הסגנון המודרני תומך בקווים ישרים ובפונקציות פשוטות, ללא קישוטים או דוגמאות מצועצעות, דבר זה משרה אווירה נקיה, אסתטית ומאורגנת בחלל הקיים.
 • קומפוזיציה גיאומטרית מעניינת – הסגנון המודרני דוגל בפונקציות גיאומטריות פשוטות היוצרות צורניות מופלאה לרהיטים ונותנים מראה נעים ומאורגן לעין.
 • שילוב של חומרים רבים – ייחודו של העיצוב המודרני מתבטא בשילוב של חומרים רבים יחד בצורה מתוחכמת והרמונית, היוצרת מכלל החומרים חלל אחד שלם ומרשים. בסגנון המודרני משתמשים בחומרים בצורתם בטבעית, בניהם: בטון, זכוכית, עץ, מתכת ועוד.

שאלות נפוצות

 • האם העיצוב המדורני קר ומנוכר?
  אחת הביקורות הנפוצות על העיצוב המודרני היא שהוא נותן לחלל מראה קר ומנוכר, אך גם לכך ישנם הפיתרונות המתאימים. אחד הפתרונות הנפוצים לבעיה זו הוא שילוב של חומרים המשרים אווירה חמימה יותר כגון עץ וזכוכית, קירות צבעוניים וריהוט בצבעים רכים ועדינים שישלימו את הסגנון המודרני למראה רך ונעים לעין.
 • לאן מתאים עיצוב מודרני?
  העיצוב המודרני מתאים לכל סוגי החללים. בבתים פרטים הוא מתאים לכל מרחב בבית, החל מהמטבח, הסלון, חדר השינה וגם החדר האמבטיה. בנוסף, סגנון זה מתאים גם לסביבת עבודה בכלל האזורים: משרד, חדר שירותים, פינת ישיבה ועוד.
 • במה העיצוב המודרני שונה מסגנונות עיצוב אחרים?
  העיצוב המודני נותן מראה יוקרתי וחדשני, עם שימוש באלמנטים וחומרים מתוחכמים ויוצאי דופן. הוא משרה אווירה אסתטית ונקייה המתאימה לכל חלל.