עיצוב כפרי מודרני

שירלי בר הינה מעצבת ותיקה ומנוסה, בעלת נסיון עשיר בסגנונוות עיצוב שונים, כאשר אחת ההתמחויות שלה היא עיצוב בסגנון כפרי מודרני.

עיצוב פנים פרובנס נחשב כעיצוב מודרני, אך הוא משרה אווירה חמימה ו״מיושנת״ – כמו פעם. הרצון לחזור לאווירה עתיקה מקורו לרב בשאיפה לשקט, חום, אינטימיות והתנתקות מהחיים המהירים והאורבנים שכולנו חיים היום. העיצוב הכפרי עונה על כך, ומכניס לחלל אווירה נעימה וחמה.

צוות המעצבים בסטודיו שירלי בר מלווה את הלקוח החל משלב התכנון הראשון, וכלה בכל השלבים שבדרך. הצוות אמון על כלל המעורבים בעשייה הנדרשת, תוך כדי פיקוח בשטח, התחשבות בתקציב הכספי ועמידה בלוחות הזמנים.

מהו עיצוב בית כפרי מודרני?

סגנון זה מכונה גם "פרובנס". כינוי זה נוצר מההשראה של העיצוב הכפרי המודרני מהטירות והבתים העתיקים המצויים בחבל פרובנס שבצרפת.

סגנון זה דוגל בפשטות ובשימוש בחומרים טבעיים כמו אבן, עץ וברזל, שמשמשים אבן יסוד לעיצוב הכפרי המודרני. סגנון זה השתנה בהתאם לאקלים ולטעם הישראלי אך עדיין המאפיינים העיקריים בו זהים למקור.

העיצוב הכפרי מודרני מתאים גם לבתים פרטיים וגם לסביבת עבודה, הוא משרה אווירה חמימה ונעימה שתמיד עושה טוב, בבית ומחוצה לו.

יתרונות לעיצוב כפרי

 • שימוש בעץ
  בעיצוב הכפרי נעשה שימוש רב בעץ, דבר זה מאפשר נוחות של וגמישות רבה בעיצוב, כך שיתאים בצורה מוחלטת לצרכי הלקוח ובנוסף התאמה הרמטית לצרכים של החלל אותו מעצבים. השימוש בעץ מאפשר התאמה מושלמת תוך שמירה על היופי והנוי.
 • חומרים עמידים
  בסגנון העיצוב הכפרי משתמשים בחומרים בעלי עמידות לטווח ארוך כמו אבן ועץ. כאשר יש בחירה של חומרים איכותיים כאלה גם ניתן לחרץ, לעצב ולשנות אותם כדי ליצור גימור יפה התואם את צרכי הלקוח וכל זה עם אורך חיים ארוך שיישמר את העיצוב היפייפה לשנים רבות.
 • פשוט
  העיצוב הכפרי הינו פשוט ועדין, הוא משלב אלמנטים של אבן, עץ וברזל אך באופן פשוט. כלומר, הוא נותן תחושה פשוטה ורגועה בבית וסגנון אחיד בכל חדרי הבית, מטבח כפרי, סלון כפרי, חדר שינה כפרי ואפילו חדר אמבטיה כפרי, כשבסופו של דבר כל החללים בבית משרים אווירה של הרמוניה ונועם.

 

יתרונות לעיצוב מודרני

 • חדשנות
  העיצוב המודרני משלב בתוכו ריהוט, תאורה וצבעי קיר חדשניים ומתוחכמים המתאימים גם לסגנון הכפרי. בחירת סגנון העיצוב הכפרי אינה שוללת העדפה לחומרים ורהיטים בעלי טכנולוגיה מתקדמת ומפותחת. כך נעשה חיבור הרמוני בין סגנון עיצוב כפרי עתיק לבין מגע מודרני, עתידני ומתקדם.
 • נוחות
  בית המעוצב בסגנון מודרני יקל על ההתנהלות בו מכיוון שבעיצוב זה נעשה שימוש בחומרי גלם עדכניים ומתקדמים שיבטיחו עמידות לטווח ארוך, שימוש נוח, סביבה נקייה ובריאה וגם התנהלות חופשית ונעימה בביתכם.

שאלות נפוצות בעיצוב כפרי

 • לאן מתאים העיצוב הכפרי?
  העיצוב הכפרי בעבר היה בעיקר בבתים פרטיים אך אט אט עם השנים לקוחות נוטים לבחור בעיצוב הכפרי גם לעיצוב חנויות, חדרי קבלה, משרדים, מסעדות ועוד. כך שהעיצוב הכפרי מתאים לכל חלל ומשרה אווירה נעימה ומיוחדת.
 • לאיזה אנשים עלול להתאים העיצוב הכפרי?
  אם אתם רוצים אווירת שקט, אווירה נעימה וחמה בחלל, אינטימיות ורוגע- העיצוב הכפרי יתאים עבורכם בדיוק. הסגנון הכפרי מתאים לבתי מגורים ויוצר שלווה ושקט על ידי האבנים המיוחדת ורהיטי העץ המרשימים בהם משתמשים בין היתר בעיצוב הכפרי.

שאלות נפוצות בעיצוב מודרני

 • האם קיימת סתירה בין עיצוב כפרי למודרני?
  לא. עיצוב כפרי מודרני הינו עיצוב שמראהו אומנם עתיק, בשל השימוש הרב באבן ועץ, אך עדיין משלב חומרים חדשניים ואיכותיים המשפרים את העיצוב הכפרי הפשוט. העיצוב המודרני תורם לנוחות ולאיכות חיים גבוהה יותר בבית המעוצב בסגנון כפרי.
 • למה כדאי לבחור בעיצוב מודרני?
  הסגנון המודרני הינו העכשווי ביותר בתחום עיצוב הפנים ונותן אווירה יוקרתית ועוצמתית לבית. לקוחות שיבחרו בסגנון עיצוב זה יזכו גם בבית בעל אלמנטים מתוחכמים התורמים להתנהלות נוחה וגם במראה מרשים, שמעורר גאווה וריגוש.

עיצוב בתים כפריים בסגנון מודרני

מרבית האנשים חושבים שמכיוון שהם מעדיפים עיצוב פשוט ובעל קווים חמימים, זה אומר שעליהם לבחור בעיצוב עתיק או מיושן ולוותר על הנוחות והחדשנות שבעיצוב המודרני, דבר זה הינו שגוי.

עיצוב פנים כפרי מודרני מאפשר את השילוב בין האלמנטים החדשניים והמודרנים תוך שמירה על מראה כפרי, עתיק וחמים. עיצוב בתים כפרי מתחלק לכמה סוגי סגנונות: הקלאסי, העתיק והמודרני. בעזרת המעצבים העומדים לשירותכם בסטודיו שירלי בר תוכלו לבחור את הסגנון הכפרי המתאים לכם, לפי השאיפה שלכם מהחלל אותו אתם רוצים לעצב, החל מחדר אחד בבית ועד לעיצוב הבית כולו. כל זאת תוך התחשבות בטעם האישי שלכם ותכנון חכם של תהליך העיצוב, שבסופו תגשימו את החלום שלכם על בית כפרי בעיצוב ייחודי ומרגש.