עיצוב למגזר העסקי

סטודיו שירלי בר מתמחה גם בעיצוב חללים של בתי עסק, משרדים, מסעדות ועוד. המעצבים שלנו יתחילו ראשית בהיכרות אתכם ועם העסק שלכם, בציפיות והשאיפות שלכם מהעסק, בתנאים הקיימים ובלקוחות שלכם- ויתעלו את כל אלו לטובת עיצוב מרשים העונה על ציפיותכם ומדבר באותה השפה עם אופי העסק, תוכן העסק והלקוחות שלו.

בכדי לעצב עסק בצורה חכמה, העולה על הדרישות שלכם, כדאי להעזר במעצבת שתנחה אתכם ותצליח ליישם את הרצונות והשאיפות שלכם מהעסק.

מהו עיצוב לעסק?

עיצוב עסקים זה תחום מאתגר ומורכב שמהותו חשובה ביותר ובכדי לעשותו בצורה מוצלחת עלינו להיות פתוחים לעיצוב חדשני ומודרני. כאשר מעצבים עסק, קודם כל עלינו להחליט מה היעד שלנו בעיצוב העסק ומה הצרכים שיש לנו מעיצוב העסק. מהו סוג העסק? מהי כמות העובדים בעסק? האם אנחנו רוצים משרדי הנהלה בעסק? מהי התחושה שאנחנו רוצים ליצור בעסק? באיזה סגנון עיצוב אנחנו רוצים לעצב? עלינו לשאול את עצמינו את כל השאלות שינחו אותנו למציאת החזון לעסק שלנו. כאשר נשאל את עצמינו את כל השאלות הללו נוכל לתכנן בצורה חכמה את החלל שברשותינו וליצור סביבה עסקית מזמינה.

יתרונות לעיצוב עסקים

 • התאמה לתקציב כספי – המעצבת שירלי בר תעזור לכם להתאים את עיצוב העסק שלכם לתקציבכם הכספי, כך שתוכלו להפיק ממנו את המיטב ולא לחרוג ממנו.
 • ניצול מקסימלי – צוות הסטודיו של שירלי בר הינו מקצועי ביותר ויעזור לכם לנצל את כל החלל הקיים בעסק שלכם, כך שתוכלו להפיק ממנו את המקסימום על ידי תכנון מקצועי וחכם.
 • יצרת רושם ראשוני – המראה החיצוני של העסק שלנו הוא זה היוצר את הרושם הראשוני אצל לקוחות העסק. כאשר עסק מעוצב בטוב טעם ונעים לשהות בו, הוא גם יתפס כעסק שכדאי להיות לקוח שלו, כעסק מוצלח וחיובי.
 • שימוש באלמנטים שיווקיים – היום עסקים המשווקים בצורה נכונה אינם צריכים לרדוף אחרי הלקוחות, ההפך, נדמה שהלקוחות באים מעצמם כי כיף להם שם, המוצר נראה להם נחשק בלי שנאמר על המוצר שהוא "נחשק". עיצוב טוב וחכם לעסק שלכם הוא השיווק הטוב ביותר למוצר שאותו אתם רוצים למכור
 • סביבה נוחה – כאשר אנחנו מעצבים עסק עלינו לשים דגש על נוחות. חשוב שיהיה ללקוחות נוח ונעים בעסק שלנו, אחרת הם לא יהנו מהשהייה בעסק ולא ירצו לקנות את מוצריו.

 

שאלות נפוצות

 

 • מה כדאי לקחת בחשבון לפני עיצוב העסק?
  כמה עובדים יש לעסק? האם לכל עובד יש משרד? מה המוצר שנמכר בעסק?האם זו מסעדה? האם זה משרד מכירות? האם זו חנות?  האם אנחנו רוצים חלל אחד גדול או מספר חדרים? היכן אנחנו רוצים למקם את הקבלה? היכן אנחנו רוצים למקם את השירותים ואת המטבח? מהי התחושה שאנחנו רוצים ליצור בעסק? באיזה סגנון עיצוב אנחנו רוצים לעצב? עלינו לשאול את עצמינו את כל השאלות שינחו אותנו לעיצוב המתאים והמוצלח ביותר לעסק שלנו.
 • האם הלוגו של העסק מתקשר לעיצוב פנים העסק?
  לעיתים קרובות בעלי עסקים בוחרים בצבעי לוגו המתקשרים למוצר שלהם. במקרים אלו ניתן לעשות שימוש בעיצוב פנים העסק בצבעים מנחים מהלוגו בכדי לשמור על קשר זה. דוגמא לכך היא מאפיה אשר בוחרת בלוגו עם ציור של חיטה ובתוך המאפיה יש טפט על קיר אחד עם עיטורים של שיבולי חיטה.
 • איך אפשר להבליט את העסק ביחס לעסקים אחרים?
  לשם כך כדאי להעזר במעצבת פנים בעלת ניסיון רב, כמו המעצבת שירלי בר, אשר תשלב בעסק אלמנטים עיצוביים מיוחדים ויוצאי דופן. כאשר העסק שלכם יהיה מעוצב בצורה חכמה ונעימה, הלקוחות יזכו לחווית קנייה אמיתית, שתעניק למוצר תדמית חיובית לאורך זמן.
 • מה המעצבת שירלי בר יכולה לתרום לעסק שלך?
  המעצבת שירלי בר הינה בעלת ניסיון רב שנים בתחום עיצוב הפנים בכלל ובעיצוב עסקים בפרט. המעצבת מתמחה בעיצוב פנים לחנויות, משרדים, מסעדות ועוד, כך שתוכל לסייע לכם לעצב את העסק שלכם בצורה המקצועית ביותר. בעיצוב עסק חשוב לשים לב שהעיצוב תואם לאופי העסק, הבעלים והמוצר הנמכר בעסק, תוך שימת דגש על אלמנטים שיווקיים, אשר יקדמו את העסק. עיצוב העסק הינו חשוב לא פחות מהמוצר עצמו, מכיוון שהוא תורם ליצירת הרושם הראשוני של הלקוח, שביעות הרצון שלו ותחושתו הכללית בזמן שהותו בעסק. המעצבת תעזור לכם לעצב את העסק שלכם לפי היעוד שלו, השירותים שהוא מספק, טווח גילאי העובדים, הלקוחות היעודיים שלו ומה הוא רוצה לשדר. בסטודיו שירלי בר תקבלו ליווי צמוד ושירות מקצועי, אשר יסייעו לכם לעיצוב העסק שלכם בצורה החכמה והיעילה ביותר.