עיצוב חנויות

סטודיו שירלי בר ממוקצע בעיצוב חנויות ומרכזי קניות. בבתי עסק מסוג זה ישנה חשיבות עצומה לעיצוב, שכן חווית הקנייה של לקוחות ואף ההחלטה האם להכנס או לא להכנס לחנות שלכם - תלויה רבות בעיצוב. מעצבי הפנים שלנו ידעו לקחת את התקציב שלכם, המוצרים שאתם מוכרים בחנות וקהל היעד של הלקוחות שלכם ולעצב חנות מרהיבה ונוחה לשימוש. בנוסף, עיצוב הפנים של החנות יעשה בהתחשבות בתנאים ובסביבה הקיימים, ויעשה בורה הרמונית ומרשימה. נשמח ללוות אתכם משלב ההיכרות תוך כדי כל שלבי העבודה, פיקוח, רכישה והתאמה- עד התוצאה הסופית.

מהו עיצוב פנים לחנויות?

עיצוב פנים לחנויות הינו חשוב מאוד ומשפיע על חווית הקנייה של הלקוחות, כך גם על רכישת מוצרי החנות. מעצבת מקצועית תסייע לכם בתכנון וחלוקה של החלל וגם בבחירת האלמנטים העיצובים, כגון: גופי תאורה, מדפים,מקומות ישיבה, צבעי קיר המתאימים ללוגו ולמוצרים ועוד. בבחירת התאורה יש לבחור גם בגופי תאורה חסכוניים בחשמל וגם שיראו את המוצרים בצורה הנכונה והטובה ביותר. בנוסף, יש להימנע משימוש בתאורה פלואורסנטית, מכיוון שהיא אינה נעימה לעין ועלולה להרחיק לקוחות. דבר נוסף החשוב בעיצוב חנויות הוא ליצור מסלול עבור הלקוח, כך שייחשף לכל מוצרי החנות, יהיה לו נוח לנוע בה והוא ירצה גם לקנות את מוצריה. עיצוב החנות הוא כרטיס הביקור של המוצרים הנמכרים בה ולכן חשוב שיעשה בטוב טעם, בצורה שתהיה נעימה ללקוחות ובאופן מזמין ונחשק.

יתרונות לעיצוב חנויות

 • ניצול מקסימלי – צוות הסטודיו של שירלי בר הינו מקצועי ביותר ויעזור לכם לנצל את כל החלל הקיים בחנות שלכם, כך שתוכלו להפיק ממנו את המקסימום על ידי תכנון מקצועי וחכם.
 • יצרת רושם ראשוני – המראה החיצוני של החנות שלנו הוא זה היוצר את הרושם הראשוני אצל לקוחותינו. כאשר חנות מעוצבת בטוב טעם ונעים לשהות בה, היא גם תיתפס בעיני הלקוחות כחנות מוצלחת שכדאי לרכוש בה.
 • שימוש באלמנטים שיווקיים – היום חנויות המשווקות בצורה נכונה אינן צריכות לרדוף אחרי הלקוחות, ההפך, נדמה שהלקוחות באים מעצמם כי כיף להם שם, המוצר נראה להם נחשק בלי שנאמר על המוצר שהוא "נחשק". עיצוב טוב וחכם לחנות שלכם הוא השיווק הטוב ביותר למוצר שאותו אתם רוצים למכור.
 • סביבה נוחה – כאשר נעזרים במעצבת פנים מקצועית היא מסייעת לכם בתכנון החלל שבידכם בצורה הטובה ביותר, כך שללקוחות השוהים בחנות יהיה נעים ונוח לנוע בה, והם יצאו ממנה עם חווית קנייה חיובית.
 • מיתוג – כאשר נעזרים במעצבת מקצועית כמו שירלי בר, היא מסייעת לכם לעצב את החנות שלכם באופן יוצא דופן וייחודי, בהתאם ללוגו של החנות והצבעים שלו. כך לקוחות יזכרו את החנות שלכם ויחזרו לקנות בה. דוגמא לכך היא רשת חנויות הנוחות "YELLOW" שחנויותיה מעוצבות ומוכרות בצבען הצהוב.

שאלות נפוצות

 • מה הדבר הראשון שעלינו להחליט לפני עיצוב החנות?
  קודם כל עלינו להחליט מהו ייעודה של החנות. עלינו לעצב את החנות לפי המוצר שהיא מוכרת, האם זאת חנות בגדים? האם זאת חנות אופטיקה? האם זאת חנות תכשיטים? לכל סוג של חנות נבחר עיצוב שונה, המתאים לה.
 • מהי התאורה המתאימה לחנויות?
  בבחירת התאורה יש לבחור בגופי תאורה חסכוניים בחשמל, מכיוון שעדיין מדובר בעסק ואין ברצוננו לבזבז סכומים מיותרים של כסף. בנוסף, חשוב לבחור בגופי תאורה שיראו את המוצרים בצורה הנכונה והטובה ביותר  אך גם להימנע משימוש בתאורה פלואורסנטית, מכיוון שהיא אינה נעימה לעין ועלולה להרחיק לקוחות.
 • על מה חשוב לשים דגש בעיצוב החנות?
  עיצוב נכון ומתכונן היטב הוא כזה היוצר בחנות אווירה נעימה, זורמת, נוחות, וארגון חכם של מוצרי החנות. כל אלה יוצרים חווית קנייה חיובית אצל הלקוח ומעוררים חשק לשוב אל החנות פעמים נוספות.
 • סוגי חנויות
  ישנם סוגים שונים של חנויות, חנויות גדולות, חנויות קטנות, חנויות המוכרות בגדים, אופטיקה, ציוד, תכשיטים, חנויות רשת ועוד. לכל סוג של חנות אופי שונה ולכן גם העיצוב יהיה בהתאם. כאשר נעזרים במעצבת מקצועית היא יכולה לסייע לכם במציאת כל הפתרונות הנכונים לתכנון החלל שבידכם ועיצובו. בסטודיו של שירלי בר תקבלו ליווי לאורך כל תהליך עיצוב פנים החנות שלכם, כך שתהיה מזמינה, נעימה, ייחודית, מעניינת ובכך גם מוצרי החנות יימכרו יותר בשל חווית קנייה יוצאת דופן